fbpx Skip to main content

Hakkımızda

Reklam Verme, 22 yıllık deneyimiyle sektörde öncü bir dijital pazarlama ajansıdır. İzmir merkezli firmamız, Google, Facebook, Instagram, TikTok ve LinkedIn reklam verme hizmetleri ile sosyal medya yönetimi hizmetleri sunarak, yüzlerce irili ufaklı firma ve değişik sektörlerle başarılı işbirlikleri gerçekleştirmiştir.

Reklam Verme olarak, Meta ve Google partnerliği sayesinde, müşterilerimize en güncel ve etkili reklam stratejilerini sunuyoruz. Uzman ve deneyimli 8 kişilik ekibimizle, markanızın çevrimiçi görünürlüğünü ve başarısını artırmaya odaklanıyoruz.

Ekibimiz:

  1. Ahmet Yılmaz – Founder
  2. Ayşe Demir – Senior Digital Marketing Manager
  3. Mehmet Çelik – Senior Google Ads Specialist
  4. Hatice Özkan – Senior Facebook & Instagram Ads Specialist
  5. Burak Güneş – Junior TikTok & LinkedIn Ads Specialist
  6. Elif Kaya – Junior Social Media Manager
  7. İsmail Erdoğan – Senior Content Strategist
  8. Merve Can – Junior Graphic Designer

Reklam Verme, sizin için en uygun dijital pazarlama çözümlerini sunarak, markanızı daha geniş kitlelere ulaştırır ve işletmenizin büyümesine katkıda bulunur. Başarıya giden yolda sizinle birlikte yürümek için sabırsızlanıyoruz!

Başarı Öyküleri

Yeşil Tarım, organik ürünlerine daha geniş bir kitleye ulaşmak istiyordu. Reklam Verme ekibi, özel hedef kitleler oluşturarak ve etkili Facebook ve Instagram reklamlarıyla Yeşil Tarım'ın online satışlarını önemli ölçüde artırdı. Yeşil Tarım'ın Pazarlama Müdürü Aylin Çetin, "Reklam Verme ekibi sayesinde işletmemizin büyümesinde önemli bir sıçrama yaşadık" dedi.

Yeşil TarımPazarlama Müdürü Aylin Çetin

Akıllı Okul, eğitim teknolojileri alanındaki yenilikçi çözümlerini öğretmenler ve eğitim kurumlarına tanıtmak istiyordu. Reklam Verme, LinkedIn ve Google Ads kampanyalarıyla Akıllı Okul'un hedef kitlesiyle etkili bir şekilde iletişim kurmasını sağladı. Akıllı Okul'un Satış Müdürü Zeynep Arslan, "Reklam Verme sayesinde doğru hedef kitleye ulaştık ve iş ortaklıklarımızı geliştirdik" dedi.

Akıllı OkulSatış Müdürü Zeynep Arslan

SporKing, sektördeki rekabet nedeniyle satışlarında düşüş yaşıyordu. Reklam Verme, SporKing'in hedef kitlesini genişleterek ve Google Ads kampanyalarını optimize ederek, firmanın satışlarını ve marka bilinirliğini artırmayı başardı. SporKing CEO'su Murat Kılıç, "Reklam Verme ekibinin desteğiyle sektördeki lider konumumuzu daha da güçlendirdik" ifadelerini kullandı.

SporKingSporKing CEO'su Murat Kılıç

Alışveriş Dünyası, yeni bir e-ticaret platformu olarak pazara giriş yaptı. Reklam Verme ekibiyle birlikte çalışarak, hedef kitlelerine ulaşmak için Facebook ve Instagram reklam kampanyaları başlattı. Deniz Aydın yönetimindeki pazarlama ekibi, Reklam Verme'nin sunduğu hizmetler sayesinde büyüyen ve genişleyen bir müşteri kitlesi elde etti. Kısa süre içinde Alışveriş Dünyası, e-ticaret sektöründe önemli bir konuma ulaştı.

Alışveriş DünyasıDeniz AYDIN

Aktif Yaşam Merkezi, sağlık ve fitness sektöründe hizmet veren yeni bir spor salonuydu. Serkan Öztürk liderliğindeki yönetim ekibi, Reklam Verme ile Google Ads ve LinkedIn reklam kampanyalarını başlatarak, potansiyel müşterilere ulaşmayı hedefledi. Reklam Verme'nin etkili ve hedef odaklı stratejileri sayesinde, Aktif Yaşam Merkezi'nin üye sayısı kısa sürede arttı ve salon, bölgesindeki en popüler spor salonlarından biri haline geldi.

Aktif Yaşam MerkeziSerkan ÖZTÜRK
WhatsApp